HABERLER

HEDEF TÜRKİYE MARKASINI GÜÇLENDİRMEK

DAİMFED (Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu) Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu, AYAMDER Başkanı ve DAİMFED Siyasi, Hukuk İşleri Başkanı Tamer Gülcan, DAİMFED Genel Sekreteri Enes Yılmaz, DAİMFED Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Kemali Ünal İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Mustafa Yalınız ile görüşerek istişarelerde bulundular.

HEDEF TÜRKİYE MARKASINI GÜÇLENDİRMEK

İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürü Mustafa Yalınız; “Adana Bölge İletişim Kurumu olarak Yerel ve Ulusal Medyadan yakından takip ettiğimiz DAİMFED’ in özellikle sosyal projelerdeki katkılarını, başarılarını biliyoruz. Bizde kurum olarak her türlü desteğe katkıya hazırız. Bizler İletişim Başkanlığı olarak öncelikli hedefimiz, Ulusal ve uluslararası kamuoyları, karar alıcı aktörler ve medya ile derinlikli ve çok yönlü ilişkiler geliştirmek; iletişimin tüm araç ve yöntemleri ile Türkiye’nin her alanda nitelikli temsilini sağlamak ve bu doğrultuda ‘Türkiye markasını güçlendirmek’. Devletimizin tüm kurumlarını kapsayıcı, ortak dil anlayışını merkezine alan, ulusal ve uluslararası düzeyde bütünlüklü bir iletişim stratejisi oluşturmak ve iş süreçlerini bu temelde yürütmek. Türkiye’nin politikalarını, uygulamalarını ve yaklaşımlarını planlı, sürekli ve etkin bir biçimde kamuoylarına ve muhataplarına aktarmak ve farkındalık yaratmak. Millet-devlet iletişiminin etkin yönetimi için gerekli çalışma ve düzenlemeleri yapmak ve yürütmektir.” Açıklamalarında bulundu.

MEMLEKET HAYRINA DEZENFORMASYON YASASI, OTO KONTROL ŞART

DAİMFED Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu açıklamasında; “İletişim Başkanlığı Adana Bölge Müdürlüğünün çalışmalarını özellikle yakın zamanda gerçekleşen Dron Eğitimi ve ilgi önem olarak bizlerin ve vatandaşlarımızın dikkatini çekti. Ülkemizde yaşanan sosyal, bir takım yazılı, görsel medyadaki kirliliği engel olacak dezenformasyon yasasını önemsiyoruz. Bu doğrultuda oluşan oto kontrol vatanımız hayrına gelişmedir. Türkiye hakkındaki propaganda faaliyetlerini takip etmek, değerlendirmek ve bunlara karşı sorumlu kamu kurumları ile iş birliği yapmak, gerekli tedbirleri alma görevi olan İletişim Başkanlığı Bölge Müdürlüğümüze bizde DAİMFED olarak iş birliğine ve desteğe hazırız.” İfadelerinde bulundu

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96