HAKKIMIZDA

AKAMDER, 2007 yılında (KAMU) müteahhitlerinin bir araya gelerek, bu sektörün sorunlarını daha yakından takip etmek, ilgili mercilere duyurmak amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana birçok yaraya parmak basan, sorunlara çözüm getiren çalışmalarıyla AKAMDER, sektörünün problemlerini çözmek yükümlülüğünü taşıyan devlet kuruluşlarının ilgi odağı olmuştur.

 

Vizyonumuz : Demokrasinin geliştirilmesi , İnanç özgürlüğünün temel hak olarak benimsenmesi,Yaşam kalitesinin artırılması ve de Mesleki eğitime çok önem verilmesi hususlarında destekçi ve katılımcı olmaktır.

 

Misyonumuz: Mesleki kanun, yönetmelik,teknik şartların uygulanmasını etkin ve sürekli takipçisi olmaktır. Mefküre birliği olan stk lar ile ve diğer muhattaplarımızla kaliteli ve adaletli hizmetler için iş birliği yapacağız. Değişen ve gelişen dünya şartlarına paralel sürekli öğrenen ve paylaşan bir kuruluş olarak varlığımız devam ettirmek hedefimizdir. Güçlü bir sivil toplum kuruluşu olmalıyız. Büyümeye ,üye sayımızı artırmaya , inşaat sektörünün saygınlığını korumaya tüzüğümüzün el verdiği çerçevede mesleki faaliyetlerde bulunmaya özen göstereceğiz. Ülkemizde eskiye oranla yitirilen güven geri getirilmelidir.  Dernek olarak güvenin doğruluğun takipçisi ve referansı olacağız.

 

Temel Değerlerimiz :  Adaletli olmak ,paylaşımcı olmak,yenilikçi olmak ve şeffaf olmaktır.AKAMDER TÜZÜK


© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96