HABERLER

KONUKLARIMIZ KİMSESİZ ÇOCUKLARIMIZ

AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri derneği)'in her yıl geleneksel hale getirdiği iftar davetinin bu yılki Ramazan ayının şeref konukları Adana Sosyal hizmetler müdürlüğünde barınan kimsesiz çocuklar oldu. 

Kızlı erkekli çocukların yanı sıra; Adana Cumhuriyet Başsavcı vekili Reşit Özcan, Adana Cumhuriyet Başsavcı vekili Mustafa Yalçın, Adana Cumhuriyet Başsavcı vekili Cumali Tülü, 3. Ağır Ceza Mahkeme Başkanı Süleyman Köse, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmaz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Yılmaz, Cumhuriyet Savcılarından Yalçın Kurt, Nejdet Şen, Orhan Bulgurcu, Ziyapaşa vergi dairesi başkanı, Sgk Seyhan il müdürü ve iş dünyasının ileri gelen müteşebbisleri ile AKAMDER üyeleri tam kadro katıldılar. 

Önemli bir hay'r yolunda adım atan AKAMDER iftar öncesi de özellikle Suriyeli sığınmacı aileler başta olmak üzere yardıma muhtaç ailelerde gıda paketi yardımında bulundular. AKAMDER üyeleri ve yöneticilerinin iftarda duygulu anları gözlerden kaçmazken Akamder yönetim kurul üyeleri; Alper Taştimur, Sayım Azmaz ve Hasan Ulaş Devrim’in konuklarla tek tek ilgilenmesi de yemeğe ayrı bir güzellik kattı. 

Gıda paketi konusunda önemli destek sağlayan BEKSAY MÜHENDİSLİK şirketi sahibi ve AKAMDER Başkan yardımcılarından Sayım Azmaz'ın önemli sponsor desteği konuklarca büyük takdir gördü. 

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu yaptığı konuşmada "davete icabet eden konuklara teşekkür ederek Adana için var olan her türlü sosyo- ekonomik ve kültürel konularda AKAMDER olarak her zaman destek olacaklarını" ifade etti. Karslıoğlu" Bu akşam burada çocuklarla birlikte olmak ve onların gözlerindeki sevinci görmek bizlere huzur verdi. Ramazan ayının güzelliğini çocuklarla yaşamak daha anlamlı oluyor.”dedi. İftar sonrası yemek duası yapıldı ve Başkan Karslıoğlu ve iş adamı Erdeniz Çelebi çocuklara zarf içinde bayram harçlıkları sundu.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96