HABERLER

KONUĞUMUZ DORUK METAL

AKAMDER’DEN DORUK METAL’E TAM DESTEK

Adana kamu müteahhitleri yardımlaşma ve dayanışma derneği; Güçlü bir sivil toplum kuruluşu olma yolunda iz bırakan adımlar atıyor. Kentsel dönüşüm konusunda ciddi adımlar atıp yetki anlamında da müracaat yapması kamuoyunda ses getirmişti. Şimdi bunlarla yetinmeyerek geleneksel hale dönüştürdüğü kahvaltı programlarıyla da üyelerinin iş tanıtım ve ekonomik dayanışmayla üyelerine hizmet ediyor. Başkan Mustafa Karslıoğlu yaptığı açıklamada “Büyümeye, üye sayımızı artırmaya, inşaat sektörünün saygınlığını korumaya tüzüğümüzün el verdiği çerçevede mesleki faaliyetlerde bulunmaya özen gösteriyoruz.

Kuruluşundan bu yana birçok yaraya parmak basan, sorunlara çözüm getiren çalışmalarıyla AKAMDER, sektörünün problemlerini çözmek yükümlülüğünü taşıyan devlet kuruluşlarının ilgi odağı olmaya çalışıyoruz” dedi.

KAHVALTI PROGRAMININ SPONSORU DORUK METAL

AKAMDER kahvaltı programlarının sponsoru Doruk Metal üyelere tanıtımını yapan Fatma Açıkbaş "Misyonu, Güvenilirliğinden ve kalitesinden ödün vermeden, kaynaklarını en etkili biçimde kullanım paydaşlarımıza değer sunmak" diye nitelendiren DORUK METAL sahiplerinden Açıkbaş açıklamalarına ”20 yıllık sanayi sektöründe verdiğimiz hizmetlere yeni bir adım atarak Doruk metal firmasını eklemiş bulunmaktayız. Firmamız sac delme imalatı dikişli siyah ve galvanizli boru dikişsiz çelikme alaşımlı kazan boruları hat boruları fittings grubu vana çeşitleri sac, profil, köşebent, Npu, Npı, Hea, Heb demirleri konusunda satış yapmaktadır. İhraç kayıtlı sac delme, boru ve fittings ve diğer konularda ihracat yapmaktadır. Siz Sayın Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amaçlı kalite kontrol konusunda deneyimli elemanlarla malzeme ve hizmette yüksek kaliteyi yakalamayı hedeflemiştir. Sektörde farklılıklar yaratarak bölgesinde ve ülke çapında tercih edilen firma olmak."Güvenilirliğinden ve kalitesinden ödün vermeden, kaynaklarını en etkili bicimde kullanım paydaşlarımıza değer sunmak." Olarak devam eden iş çalışmalarına Yeşiloba Mah. Orta Ölçekli Sanayi Sitesi 46237 Sk. No:17 Seyhan/ADANA adresinde sürdürdüklerini tüm Adana insanını ve müteşebbislerine hizmeti şiar edindiklerini ifade etti.
< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96