HABERLER

AKAMDER YENİ BİNASINDA

2007 yılında kurulan AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) yüze yakın Kamu müteahhidini bünyesine katmış olan toplumun önemli bir STK kuruşu olarak hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek Reşatbey mahallesinde 5 yıldız konfora sahip yeni binasının açılışını yaptı.

Açılışa AKAMDER üye ve yöneticilerinin yanı sıra Kamu yöneticileri, birçok STK kuruluşu, Siyasiler, Adana nın iş dünyasının önde gelen müteşebbisleri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi. Açılışı Adana Vali yardımcısı Halis Arslan, Adana Cumhuriyet Başsavcı vekili Reşit Özcan,AK Parti Adana büyükşehir belediye başkan adayı Abdullah Torun, Prof.Dr.Recep Tuncer, K.Maraşlılar dernek başkanı Akın Vural'la birlikte Kamu üst düzey yöneticileri birlikte yaptılar.

Adana Kamu Müteahhitleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKAMDER) Başkanı Mustafa Karslıoğlu “derneğimiz bu günden sonra yeni hizmet binasında Adana mızın sosyal projelerini sürekli gündemde tutarak takip edeceğiz. Adana halkına mahallesinde sokağında yapılan her türlü kamu hizmetinde sorunlarına ve önerilerine yardımcı olmak için her türlü çabayı göstereceğiz.6306 sayılı afet riski altında kalan konutların kentsel dönüşüme dönüştürülmesi, için önemli katkılar vereceğiz. Bunun içinde ilk adımı atarak dernek olarak lisans ve yetki belgesi müracaatımızın sonuçlanmasıyla birlikte Adana mıza daha güzel verimli hizmetler sunacağız” dedi. Karslıoğlu açılışa katılan katılımcılara teşekkür etti.

Reşatbey Mahallesi Adalet Caddesinde Kadir Cennet Apartmanı Zemin kat No;23/1 Seyhan/ADANA adresindeki yerlerinde Demokrasinin geliştirilmesi, İnanç özgürlüğünün temel hak olarak benimsenmesi, Yaşam kalitesinin artırılması ve de Mesleki eğitime çok önem verilmesi hususlarında destekçi ve katılımcı olarak hizmete devam edeceklerini açıklayan Adana Kamu Müteahhitleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (AKAMDER) Başkanı Mustafa Karslıoğlu açılışa katılan bütün katılımcılara teşekkür etti.
< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96