HABERLER

AKAMDER’DEN ADASO'YA 'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ

ADANA Kamu Müteahhitleri Derneği (AKAMDER) Başkan Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ADASO'nun yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette AKAMDER başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Süleyman Mirzaoğlu, Hüseyin Atmaca, Kazım Öztürk ve Sayim Azmaz bulundular. ADASO başkan Zeki Kıvanç ve yönetim kurulu üyeleri Salih Sütçü ve İsa Tuzcu hazır bulundular.

Adana sanayi odasının bir müddet önce seçilen yönetim kurulu başkanı Zeki Kıvanç AKAMDER'in ziyaretinden memnuniyetini dile getirdiği görüşmede gündeme dair görüş alış verişindede bulundular. Ziyarette konuşan AKAMDER başkanı Mustafa Karslıoğlu 100'e yakın üyelerinin bulunduğunun altını çizerek ADASO'ya üyelik konusunda düşüncelerinin olduğunu açıkladı. ADASO başkanı Zeki Kıvanç'ta bu konuya ılımlı yaklaşım göstererek ayrıca diğer Ticaret oda üyeliklerininde devam edeceğini bunu bir avantaj olduğunu ifade etti.

ADASO Başkanı Kıvanç, 23 grupta temsil yetkisi verilen 11 kişiden oluşan yönetim kurulu üyeleriyle birlikte çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. AKAMDER başkanı Karslıoğlu'nun gündeme getirdiği yeni Enerji dağıtım ihalesiyle birlikte sanayicilerin artık rekabet ortamının sağlayacağı avantajlara dikkat çekti. Adana ve Adana gündemine ilişkin sohbetle devam eden hayırlı olsun ziyareti karşılıklı iyi niyet temennileriyle sona erdi. 
< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96