HABERLER

HUZUR EVLERİ SAKİNLERİ İLE İFTAR

Huzurevi sakinleri iftarda Kamu müteahhitleriyle bir araya geldi

Ramazan’ın en anlamlı iftarı

Ramazan ayına veda ya hazırlanırken Akamder in iftarının konukları huzurevi sakinleriydi.

AKAMDER, 2007 yılında (KAMU) müteahhitlerinin bir araya gelerek, bu sektörün sorunlarını daha yakından takip etmek, ilgili mercilere duyurmak amacıyla kurulmuş olup, Kuruluşundan bu yana birçok yaraya parmak basan, sorunlara çözüm getiren çalışmalarıyla gündeme oturan AKAMDER, sektörünün problemlerini çözmek yükümlülüğünü taşıyan devlet kuruluşlarının ilgi odağı olan, Akamder (ADANA KAMU MÜTEAHHİTLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ) bu kez de önemli bir sosyal olayda üyeleri ve bürokrasiyle iftar yemeğinde bir araya geldi. Ancak toplantının en önemli kısmı ise iftar yemeğinin konuklarının Huzurevi sakinlerinden oluşmasıydı.

AKAMDER in Ramazanın finaline yakışır iftar yemeğinde; Vali yardımcısı Mustafa Yüksel Karadağ, Adana Cumhuriyet Başsavcıvekili Reşit Özcan, 3. Ağır Ceza Mahkemesi başkanı Süleyman Köse, Adana Cumhuriyet Savcısı Yalçın Kurt, Çevre ve Şehircilik İl müdürü Ahmet Kırılmaz, Defterdar Tamer Utkucu, Huzurevi müdüresi Nurdan Avcı, Prof.Dr. Recep Tuncer, Ayamder başkan yardımcısı Nadir Vurankaya, Adana Müftüsü Arif Gökçe, Çukurova müftüsü Abdullah Demir  ve AKAMDER yöneticileri – üyeleri, Siyaset – iş dünyasından konukların katılımları iftar yemeğine renk kattılar.

AKAMDER başkanı Mustafa Karslıoğlu yemek öncesi ve sonrasındaki Huzurevi sakinleriyle sürekli alakadar olması ve onların dertlerine derman olmak için çabası gözlerden kaçmadı. Önemli bir diğer husus olarak Huzurevi sakinlerinin ilgi alakadan son derece memnuniyetleri hepsinin gözlerindeki ışıltıdan belli oluyordu. İftar yemeği duygusal anlarında yaşanmasına vesile oldu. Başkan Mustafa Karslıoğlu konuklarını yemek ve ikramların ardından yaptığı teşekkür konuşmasındaki “ huzurevi sakinlerinin katılımıyla yapılan iftar yemeğinin daha başka konularda da devam edeceğine dikkat çekerek ADANA KAMU MÜTEAHHİTLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ nin hep yanlarında olacağını vurguladı.
< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96