HABERLER

AKAMDER, ADANA VALİSİ SAYIN HÜSEYİN AVNİ COŞ’ TAN SÜRE İSTEDİ

AKAMDER başkanı Mustafa KARSLIOĞLU  “Müteahhitlerimiz işlerinde süresi kısıtlı olmasından dolayı fazla ekibi bir arada çalıştırmak zorunda kalıyor. Kaza olasılığı yükseliyor. Mesela bir üyemizin okul inşaatı şantiyesinde 4 şantiye personeli iş kazasından yaralandı, Allahtan ölüm olmadı” dedi. Verilen süreler yetmiyor, sizden destek istiyoruz, dedi.

Adana Valisi Sayın Hüseyin Avni COŞ ta ziyaretten memnuniyetini dile getirdi. Süre konusunda yardımcı olacağını söyledi. İşlerimizde kaliteden ödün vermeden çalışanlara bizde elimizden geleni yaparız, dedi. Daha önceden müteahhitler parasını devletten gününde alamazdı, artık çok şükür ödeneksiz işlerimiz ihale edilmiyor. Yani parası olmayan iş ihale edilmiyor, dedi. Bakın AKAMDER olarak parasını alamayan müteahhitimiz var demiyorsunuz süreler için destek arıyorsunuz bu da çözülür dedi.

Akamderin Adana Valisi Sayın Hüseyin Avni COŞ ziyaretinde Adana Kamu Müteahhitleri Derneği Mustafa KARSLIOĞLU başkanlığında, yönetim ve denetim kurul üyeleri: Süleyman MİRZAOĞLU, Hasan Ulaş DEVRİM, Hüseyin ATMACA, Mahmut GÜNGÖR, Sami BAYSAL, Cevdet ORKUN, ve Kazım ÖZTÜRK hazır bulundular.
< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96