HABERLER

DAİMFED PAKİSTAN’A YARDIM GÖNDERDİ

ADANA VALİLİĞİ’NİN PAKİSTAN’A YARDIM ÇAĞRISININ ARDINDAN DOĞU AKDENİZ İNŞAAT MÜTEAHHİT BİRLİKLERİ FEDERASYONU (DAİMFED) YARDIM GÖNDERDİ.

Adana Valiliği’nin Pakistan’a yardım çağrısının ardından Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu (DAİMFED) yardım gönderdi.
Adana Valiliği himayesinde, AFAD koordinasyonunda ve Kızılay öncülüğünde Pakistan’a yardım eli uzatılması amacıyla yapılan çağrıya DAİMFED kayıtsız kalmadı.
Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu Başkan Vekili Faruk Bozkurt, Kentsel Dönüşüm ve Mevzuat Başkanı Timuçin Güvercin ve DAİMFED yönetim kurulu üyesi Ahmet Yerdelen’in hazır bulunduğu yardım tesliminde açıklamalarda bulunan DAİMFED Başkan Vekili Faruk Bozkurt, “Kardeş ve dost ülke Pakistan’da meydana gelen sel felaketi nüfusun büyük bir bölümünü çaresizlik içinde bırakmıştır. Bu felaket karşısında sessiz kalamazdık. DAİMFED olarak sosyal sorumluluk bilinci içerisinde hareket sağlıyoruz. Her zaman olduğu gibi bundan sonrada yardımlarımız devam edecektir” diye konuştu
.
< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96