HABERLER

MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİ BAŞKANI HAYDAR ÇAKIROĞLU' NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

AKAMDER yapılan genel kurulda MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİ Başkanlığına seçilen Haydar Çakıroğlu ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MÜTEAHHİTLERİMİZ DİĞER İLLERDE PROJELER GERÇEKLEŞTİRİYOR Adana Kamu Müteahhitleri (AKAMDER) Adana Müteahhitler Birliği Olağan Genel Kurulu’nda Başkanlığa seçilen Haydar Çakıroğlu ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Müteahhitlerin ortak paydası olan İnşaat sektörü ve yaşanılan sıkıntılar ele alınarak çözüm noktasında istişarelerde bulundular. ‘ÇÖZÜM NOKTASINDA HER TÜRLÜ İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ’ AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ziyarete dair açıklamasında “Müteahhitler Birliğinde Bilgi, Birikim ve Tecrübe olarak inandığımız, destek verdiğimiz Başkanlığa seçilen Haydar Çakıroğlu ve yeni oluşan yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. Ülkemizde ve Adana da sıkıntılı günler geçiren İnşaat Sektöründe çözüm noktasında bazı adımların atılması zamanı gelmiştir. Bu anlamda yani çözüm noktasında AKAMDER olarak her türlü iş birliğine hazırız. Bu adımların başında ise Adana’daki imar sorununun bir an evvel çözüme kavuşturulması gelmektedir.” Dedi. 

MÜTEAHHİTLERİMİZ DİĞER İLLERDE PROJELER GERÇEKLEŞTİRİYOR Müteahhitler Birliği Başkanı Haydar Çakıroğlu “Kardeş STK kuruluşumuz olan AKAMDER' in nazik ziyaretinden son derece memnuniyet duyduk. AKAMDER in bu destek açıklamaları elbette İnşaat Sektörünün sorunlarının çözümünde önemli bir katkı sağlayacaktır. Sektörün sorunları giderek büyümektedir. Sonuç olarak Adana' lı Müteahhitlerimiz diğer illerde projeler gerçekleştiriyor. Ekonominim lokomotifi olan sektörün Adana ya katkı koyması adına Başkanımızın da belirttiği üzere İmar sorununun bir an evvel çözüme kavuşturulmalıdır. AKAMDER in sektörle atacağı tüm adımlarda bizde Müteahhitler Birliği olarak her türlü desteğe hazırız.” Açıklamasında bulundu.
< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96