HABERLER

AKAMDER WAVİN-PİLSA GRUBUYLA BİR ARAYA GELDİ


AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) sosyal sorumlulukları gereği üyelerine hizmet vermeye devam ediyor. AKAMDER in önceliği olan yerli ve kaliteli ürün tercihi doğrultusunda Adana ve Dünya markası Wavin Pilsa grubuyla bir araya geldi. Toplantıya Adana büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, AKAMDER üyeleri ve Adana İnşaat sektörünün önde gelen isimleri de katıldı.a

CUMHUR İTTİFAKINA DESTEĞİMİZ TAM

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu “Kamu Müteahhitleri olarak sektörümüzde hizmet gayemiz yerli ve kalite önceliklidir. Bu yöndeki sorumluluğumuz gereği Adana ve Dünya markası olan Wavin Pilsa ile toplantımızın hedef kitlesi olarak da Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü de aramızda görmekten memnunluk duyuyoruz. Hedef olarak kamuya hizmetlerimizde yerli ve kaliteli ürünleri sunmaktır. Bu arada Devletimizin Bekası açısından Cumhur ittifakına da tam desteğimizi de ifade ediyoruz. ” dedi.

“HEM HAK SAHİBİNİN HEM MÜTEAHHİTİN HAKKI KORUNMALI”

AKAMDER tarafından düzenlenen toplantıda kamu müteahhitleri ile bir araya gelen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü “ Adana nın önemli ürün markalarında olan Wavin Pilsa nın üretimlerinde etkilendiğini bu anlamda ferek kurumlarından gerekse iş yapan müteahhitlerinde tercih konusunda dikkate alınması gereğini” vurguladı. Hüseyin Sözlü “Çevre ve şehircilik bakanlığının bir süre önce Türkiye’de altı milyon konutun yenileneceğini söylediğini hatırlatan Başkan Sözlü, bunların en az üç yüz bin tanesinin Adana’da aşağı Seyhan ve Yüreğir’de bulunduğunu ifade ederek bir memleket evladı olarak Adana’nın kendi içerisinde nitelikli bir hale gelmesi gerektiğine olan inancını dile getirdi.

Kentsel dönüşümün binaları yıkıp yerine yenisini yapmak olmadığını vurgulayan Başkan Hüseyin Sözlü, beş yıllık görev sürelerinde Adana’yı kuzeyden güneye doğudan batıya rehabilite ettiklerini belirtti. Kentin daha çok değil daha nitelikli konutlara ihtiyacı olduğunu vurgulayan Başkan Sözlü, kentsel dönüşüm uygulamalarında hem hak sahibinin hem de müteahhitlerin hakkının korunması gerektiğini belirterek AKAMDER in Cumhur ittifakına desteklerinden dolayı da teşekkür ediyorum.” Dedi.

“HİZMET ÖNCELİĞİMİZ KALİTEYİ SUNMAKTIR”

Wavin-Pilsa Genel Müdürü Fatih Asal, Üretimlerinde hedef kitle olan AKAMDER’in konukseverliğinde  duydukları memnuniyeti ifade ederek, “Wavin’in Adana fabrikası sıhhi tesisat ustalarının, müteahhitleri ve projeleri birbirine bağlayan süreçte önemli bir rol oynamasıdır. Wavin Academy ile her yıl binlerce tesisatçı, teknisyen, uygulamacı, mühendis, öğrenci, bayi ve diğer çözüm ortaklarına hizmet verilmektedir. Sektörde bir ilk olan Wavin-Pilsa teknoloji ve yenilikleri en hızlı şekilde müşterilerine tanıtmak ve kullanıcılara gerekli eğitimleri vererek, plastik boru sistemlerini doğru şekilde hayata geçirmek için önemli bir sorumluluk üstlenmiştir. Bu anlamda AKAMDER ve Adana Büyükşehir Belediyesi ile önemli adımlar atmak istiyoruz” dedi.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96