HABERLER

OSMANİYE’DEKİ YÜKÜMLÜLEREDE ‘İŞ MAKİNASI OPERATÖRLÜĞÜ’ EĞİTİMİ VERİLECEK

AKAMDER artık gelenek haline gelen “İş Makinası Operatörlüğü Eğitimi” ni Osmaniye İlimizde de gerçekleştirecek.

OSMANİYE’DEKİ YÜKÜMLÜLEREDE 
‘İŞ MAKİNASI OPERATÖRLÜĞÜ’ EĞİTİMİ VERİLECEK

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Başkan Vekili Sayım Azmaz, Genel Sekreter Adnan Kemali Ünal ve AKAMDER Osmaniye sorumlu üyesi Abdullah Ulucan Osmaniye Valisi hemşerimiz Dr. Erdinç Yılmaz’ ı ziyaret ederek önemli bir çalışmaya imza attılar.

‘HİZMETLERİMİZDE SINIR TANIMIYORUZ’
AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu “Adana Kamu Müteahhitleri olarak yaptığımız hizmetlerde sınır tanımıyoruz. Bu anlamda komşu vilayetimiz Osmaniye Valisi olarak görev yapan hemşerimiz Dr. Erdinç Yılmaz’ın önemli bir akademik kariyere sahip kişi olarak Osmaniye için bir şans olduğunu biliyoruz. Bizde STK olarak katkı ve destek anlamında Ülkemizde ve Adana da ses getiren Yükümlülere iş makinası operatörlüğü eğitimi akabinde alacakları belgelerle hem iş sahibi olmaya devam edecekleri hem de topluma yararlı hale gelmeleri sağlanacak eğitimi Osmaniye İlimizde de  yapmaya karar verdik. Sayın Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz ın olurlarıyla Osmaniye Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne ve Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak’ lada görüşmelerimiz istişarelerimizi yaptık. En kısa bir zaman diliminde gerçekleştireceğimi eğitim etkinliğimiz başlayacaktır.” Açıklamasında bulundu.

‘AKAMDER’ İN HASSASİYETİNDEN MEMNUNLUK DUYDUK’
Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz açıklamasında “AKAMDER in bir STK olarak başarılı çalışmalarını biliyoruz. Bu anlamda Osmaniye dede oldukça yararlı olacağına inandığım bu faydalı hizmetleri için şimdiden memnuniyetimizi belirtmek isterim. 'Çağdaş ceza infaz sistemlerinde eğitim ve iyileştirme faaliyetlerinin rolünün büyük olduğuna inanıyorum. Sonucunun da hayırlı olacağına önemli ve vasıflı bir istihdam kaynağı olacaktır.” Dedi.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96