HABERLER

ADANA CUMHURİYET BAŞSAVCIMIZ SN.BİLAL GÜMÜŞ DERNEĞİMİZİ ZİYARETTE BULUNDU

ADANA Kamu Müteahhitleri Derneği (AKAMDER) Başkanı Mustafa Karslıoğlu, yükümlülerin iş makinesi operatörü olabilmesi için ocak ayından sonra eğitimlerin yeniden başlayacağını açıkladı.
Adana Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, AKAMDER’i ziyaret ederek Başkan Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle görüş alışverişinde bulundu. Başkan Karslıoğlu, ziyareti için Gümüş’e teşekkür etti. AKAMDER ile Adana Cumhuriyet Başsavcılığı’nın geçmişten bu yana yardım ve destek istişareleri bulunduğunu vurgulayan Karslıoğlu, “Bu anlamda ülkemizde ve Adana’da ses getiren bir projemiz vardı. Yükümlülere iş makinesi operatörlüğü eğitimi projemiz. Bu sayede alacakları belgelerle hem iş sahibi olmaya devam edecekler hem de topluma yararlı hale gelecekler. Çalışmalarımız pandemi dolayısıyla askıya alınmıştı ancak ocak ayından sonra açılacak olan eğitim ve imtihanlarla bu desteğimiz tekrar sürecek. AKAMDER olarak adalet için gerekli her hizmetin içerisinde destekte bulunduk ve bu desteğimiz artarak devam edecek. Ulusların bekası için adaletin şart olduğunun bilinci içerisinde tam destek içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.
Adana Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş ise çağdaş ceza infaz sistemlerinde eğitim ve iyileştirme faaliyetlerinin rolünün büyük olduğunun altını çizerek, “Türkiye'deki ceza infaz kurumlarının ve denetimli serbestlik müdürlüklerinin bu faaliyetlerde dünya standardının üstünde olduklarını belirtti. Belirtilen konuda da AKAMDER 'in teknik desteklerinin devam etmesi bizler için çok önemlidir. İlerleyen süreçlerde de bu işbirliği ve desteklerin artarak devam edeceğini umuyorum” diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96