HABERLER

AİLE, ÇALIŞMA ve SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ NEVZAT ÖZER AKAMDER'İ ZİYARETTE BULUNDU

AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, Adana Kamu Müteahhitleri Derneği’ni (AKAMDER) ziyaret ederek katkıları için teşekkür belgesi sundu.
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer ve Müdür Yardımcısı Ahmet Abdullah Sezen, AKAMDER’i ziyaret etti. AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Başkan Vekili Sayım Azmaz, Genel Sekreter Adnan Kemali Ünal, Başkan Yardımcısı Mehmet Ali İnan, Başkan Yardımcısı Muzaffer Umut ve Başkan Yardımcısı Şaban Burak da ziyarette hazır bulundu.
'AKAMDER’E TEŞEKKÜR BORCUMUZDUR'
Nevzat Özer, destekleri nedeniyle AKAMDER’e teşekkür belgesi sundu. Özer, “Geçmişten günümüze her yıl Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan sosyal hizmetlere bağlı destek kuruluşlarındaki gençler, rehabilitasyon merkezlerindeki insanlar, kadın sığınma merkezlerindeki kadınlar ve yuvalarda bakımda bulunan çocuklara desteklerini sürdüren AKAMDER’e teşekkür borcumuzdur. Bundan sonra da desteklerini yanımızda görmek istiyoruz. Bizler de kurum olarak Türkiye’nin 2023’e doğru tarihsel yürüyüşünde, müreffeh bir toplum için, güçlü aileler, mutlu bireyler, zamanın ruhunu yakalayan, değişimi yönetebilen, buna yönelik dönüşümü gerçekleştiren, sosyal riskleri önleyici sosyal yardım ve hizmet çalışmalarını yürüten, bu hizmetleri ihtiyaç sahiplerine hızlı ve kaliteli sunma gayretinde olacağız” dedi. 
AKAMDER’İ DUYGULANDIRAN ÖDÜL
AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu da sektör dayanışması ve sorunların çözüm noktasındaki çalışmalar haricinde sosyal sorumluluklara büyük önem verdiklerini kaydetti. Başkan Karslıoğlu, “Bu manadaki gayretlerimizin ağırlığını Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı kurumlara desteğimiz almaktadır. Bu destek kurumlarındaki insanlarımıza yardımcı olmak bizler için birer vazifedir. Bizler lüks otellerde birbirimizi ağırlamanın dışındayız. Bunun yerine en önemlisi, yaşlılarımız, gençlerimiz ve çocuklarımızla birlikte olmaktır. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün bu teşekkür plaketi ve ödülü bizleri çok duygulandırmıştır. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Desteklerimiz bundan sonra da sürecektir” diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96