HABERLER

ADANA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ' NE ATANAN HALİL NACAR' A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ADANA Kamu Müteahhitleri Derneği (AKAMDER) Başkanı Mustafa Karslıoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, Adana İl Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Halil Nacar’ı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu. Başkan Karslıoğlu, sağlık çalışanlarının, vatandaşların koruyucu neferi olduğunu belirterek, “Sağlık kurumları ve çalışanları önceliğimiz olmalıdır” dedi.
Adana İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Halil Nacar’a ziyarette bulunan AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Sayım Azmaz, Ali Tatlıdil, Adnan Kemali Ünal, Mehmet Ali İnan, Arif Çetin, Osman Çevik ve Muzaffer Umut, başarılar diledi. Halil Acar’ın bu göreve atanmasının isabetli olduğunu vurgulayan AKAMDER yöneticileri, sağlık alanında önemli hizmetler geleceğine inandıklarını vurguladı.
AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yayılan koronavirüsün yarattığı felaketlere dikkat çekti. Başkan Karslıoğlu “Koronavirüs illetinin yarattığı felaketler, sağlık kurumları ve sağlık çalışanlarımızı önceliğimiz haline getirmiştir. Kurum ve çalışanları önceliğimiz olmalıdır. Son yıllarda göstermiştir ki sağlıkçılar bizim koruyucu neferlerimizdir. Bu konuda hepimizin hassas ve ihtimamlı olmamız gerekmektedir. Sağlık Müdürümüz Halil Nacar’ın, tecrübesi, bilgisi ve birikimiyle sağlık alanında yatırım ve hizmet olarak önemli gelişmelere imza atacağına inanıyoruz” dedi.
‘SAĞLIKLI YAŞAM, TARZIMIZ OLMALIDIR’
Adana İl Sağlık Müdürü Halil Nacar ise ziyaretleri nedeniyle AKAMDER yöneticilerine teşekkür etti. Nacar, “Adana’nın önde gelen sivil toplum kuruluşlarından olan AKAMDER’in ziyaretinden memnun kaldık. Yatırımlarımızda hep iş birliğinde olduğumuz ve olacağımız inşaat sektörü ve kamu müteahhitleri önemli iş ortaklarımızdır. Karşılıklı istişare ve görüş alışverişlerimiz sürecektir. Sağlık alanındaki hedeflerimiz sağlıklı birey ve topluluklar oluşturmaktır. Sağlıklı yaşam, tarzımız olmalıdır. Sağlıklı yaşam kalitemizin sürekli arttığını görerek hizmet etmek tek gayemizdir. Bu konudaki yatırımlarımız artarak devam edecektir” diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96