HABERLER

ADANA VALİSİ SAYIN SÜLEYMAN ELBAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

KAMU YATIRIMLARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR 

Adana Kamu Müteahhitleri (AKAMDER) Başkan Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Sayım Azmaz, Mehmet Ali İnan, Muzaffer Umut, Orhan Avcı, Arif Çetin, Adnan Kemali Ünal, Hilmi Tümer, Özcan Güngör’ le birlikte Adana’ya atanan Vali Süleyman Elban’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 ‘MÜTEAHHİTLER KENTİN DİNAMİKLERİDİR’

Son Cumhurbaşkanı kararnamesi ile birlikte Adana Valiliğine atanan Süleyman Elban ziyaretteki açıklamasında “Devlette esas olan devamlılıktır. Bu nedenle Adana için var olan Adana için taş üstüne taş koyan herkese kapımız açık olacaktır. Bu meyanda AKAMDER in ziyaretinden oldukça memnun oldum. AKAMDER ile elbette iş birliği içinde olacağız. Müteahhitler kentin dinamikleridir. Dolaylı olarak sayısı çok fazla iş kollarıyla bağlantılıdır. “Dedi.

 ‘KAMU YATIRIMLARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR’

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ziyaret sonrası açıklamasında “Valimiz Sayın Süleyman Elban’ a başarı temennimizle hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. AKAMDER olarak bugüne değin olduğu gibi bundan sonrada devletimizin yanındayız. Özellikle Adana için her türlü yatırımlarda ve sosyal sorumluluklarda tüm desteğimizi vereceğiz. Valimiz sayın Süleyman Elban’ ın kentimize çok şeyler katacağına inancımız tamdır. Bu konularda deneyimlerini ve özellikle bizlerle alakalı yani Kamu Müteahhitleri ile ilgili konulara hâkim olduğunu görmekte sevindiricidir. Kamu yatırımlarının hız kesmeden devam etmesi de gerek Ülkemiz gerekse Adana ‘mız, için büyük önem arz etmektedir.” Dedi.    

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96