HABERLER

AKAMDER'DEN BAŞSAVCI GÜMÜŞ'E ZİYARET.

AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) son kararname ile Adana’ya atanan Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar diledi.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Sayım Azmaz, Adnan Kemali Ünal, Mehmet Ali İnan, Ziya Yamaç ve Şaban Burak; Adana ya yeni atanan Başsavcı Bilal Gümüş’e ziyarette bulundular. Ziyarette Adana Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş e başarı ve muvaffakiyetler dilediler.

“YÜKÜMLÜLERE 'İŞ MAKİNESİ OPERATÖRLÜĞÜ' SERTİFİKASININ İKİNCİSİ YOLDA”

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu; “Bizler Kamu müteahhitleri ve AKAMDER olarak Adalet için gerekli her hizmetin içerisinde destekte bulunduk ve bu desteğimiz artarak devam edecektir. Önümüzdeki Eylül ayı içerisinde de ikincisini düzenleyeceğimiz “Denetimli serbestlik yükümlülerine 'İş Makinesi Operatörlüğü' sertifikası vermeye devam edeceğiz. Ulusların Bekası için Adaletin şart olduğunun bilinci  içerisinde  tam destek içinde olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

“AKAMDER’ İN TEKNİK KATKISI ÇOK ÖNEMLİ”

AKAMDER in ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade eden Adana Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş açıklamasında; “Çağdaş ceza infaz sistemlerinde eğitim ve iyileştirme faaliyetlerinin rolünün büyük olduğunun altını çizerek, Türkiye’deki ceza infaz kurumlarının ve denetimli serbestlik müdürlüklerinin bu faaliyetlerde dünya standardının üstünde olduklarını belirtti. Belirtilen konuda da AKAMDER in teknik desteklerinin devam etmesi bizler için çok önemlidir. İlerleyen süreçlerde de bu iş birliği ve destekler artarak devam edeceğini umuyorum.” Dedi.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96