HABERLER

AKAMDER' DE İDLİBE YARDIM ELİNİ UZATTI

AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) hepimizi derinden etkileyen İdlib teki felaketten etkilenerek Ülkemiz sınırlarına sığınan insanlarımıza ulaştırılmak üzere bir TIR Soba yardımında bulunarak büyük bir duyarlılık sergiledi.

DUYARSIZ KALAMAZDIK

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu açıklamasında; “Son yıllarda Suriye de yaşanan olaylar ve Suriye rejiminin insanlarına yaptığı esaretle Ülkemize sığınan ve sınırımızda yaşam savaşı veren insanlarımıza duyarsız kalamazdık. Adana Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş önderliğinde başlatılan bu insani yardım konvoyuna katkı koyduk. Bu anlamda AKAMDER üyelerimizin hassasiyeti ve duyarlılığıyla bu çetin kış şartlarında daha fazla mağdur olmamaları için soba ve diğer malzeme yardımında bulunduk. Üyelerimizin katkısıyla yaptığımız yardımı Kızılay aracılığıyla insanlarımıza ulaştırdık. Bu anlamda tüm AKAMDER üyelerimize ve Kızılay kurumumuza teşekkür ediyorum.” Dedi.

AKAMDER’E MÜTEŞEKKİRİZ

Adana Kızılay Başkanı Ramazan Saygılı; “Bu insanlarımıza Kızılay olarak yardıma devam ediyoruz. Adana ve Ülkemiz içinörnek  bir STK olan AKAMDER yine yeniden yanımızda olarak Sınır bölgesindeki insanlarımıza yardıma koşmuşlardır. Bu konudaki hassasiyetlerinden dolayı ve sürekli yanımızda olan, iş birliği ve desteklerini hep yanımızda gördüğümüz AKAMDER e teşekkür ediyorum.” Dedi.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96