HABERLER

AKAMDER ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜMÜZ SN.MAHMUT YILMAZ'I ZİYARETTE BULUNDUK

Adana Orman Bölge Müdürlüğüne ziyarette bulunan AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri oldukça verimli istişarelerde bulundular. Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz açıklamasında “Orman Teşkilatı Tanzimat Fermanı ile beraber 1839 yılında kurulmuştur. Böyle uzun bir geçmişe sahip teşkilatımız ülkemizin en köklü kuruluşlarından biridir. Adana Orman Bölge Müdürlüğümüz ise 18.06.1964 tarihinde kurulmuş olup, Adana ve Osmaniye illerini kapsamaktadır.

Genel alan 1.748.735Ha olup ormanlık alan 742.495Ha’dır.Kuruluşumuza bağlı 9 adet işletme müdürlüğü,88 adet işletme şefliği, 1 adet fidanlık müdürlüğü ve 3 adet fidanlık şefliği bağlıdır. Müteahhitlerimizle birlikte kurumumuzun çalışma şartları mevzuata uygun olarak uyumlu şekilde devam etmektedir. AKAMDER, kuruluşumuz adına üyeleriyle birlikte iş yapmanın, proje üretmenin devamlılığına inanan bir kuruluştur. Ziyareti bizim açımızdan memnuniyet verici” dedi.

AKAMDER ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLE HER DAİM İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE OLACAKTIR

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu “Adana Bölge müdürlüğüne atanan Mahmut Yılmaz ismi Adana ve bizler için büyük şanstır. Uzun yıllar süren kurumdaki iş tecrübesiyle Orman Bölge Müdürlüğünün daha büyük güç kazanarak önemli işlere ivme kazandıracağına inanıyoruz” açıklamasında bulunarak şu ana başlıklara dikkat çekti.

TERS BÜKÜM TEL İHALESİNE REKABET

Kurumumuzda yapılan mal alımı ihalesinde Ters Büküm Tel üreten Adana firmalarının da ihalelere kendilerini yeterli hale getirecek, kurumumuzla bu firmalarımızı bir araya getirmemiz gerekiyor.

YÜKLEME İŞİNDE SGK

İstif ihalelerinde alınmış olan SGK sicil numaralarıyla tüccar tarafından gönderilen personeller sigortalı hale gelmesi lazım. Bu personellerin yükleme yapılırken tüccardaki SGK’sı işletme alanındaki sicil numarasına geçiş sağlanmalıdır. Aksi halde iş kazasında; kurumumuz, şefliğimiz, tüccar hem de kazaya uğrayan personel zor durumda kalacaktır.

HATIRA ORMANI

AKAMDER, sadece tabeladan ibaret olmayan her türlü bakımını üstlenebileceği orman yeri için müracaatını en kısa sürede yapacaktır.

BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI İÇİN ÇALIŞMA

Adana Orman Bölge Müdürlüğümüzün yeni hizmet binası için arsa karşılığı yapacak firmalarımızı harekete geçireceğiz.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96