HABERLER

ASKİ GENEL MÜDÜRÜ SAYIN ABDULKADİR KÜREKSİZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Zeydan Karalar tarafından ASKİ'ye İdari ve Teknik Danışman olarak atanan Sayın Abdulkadir KÜREKSİZ'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

“MÜTEAHHİTLERİN SORUNLARI HAD SAFHADA”

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ziyarette; “Adana da efsane Genel Müdür olarak anılan Abdulkadir Küreksiz in bu göreve getirilmesinin son derece isabetli olduğunu” ifade ederek, “Adana da yatırımların sürebilmesi için acil önlemlere ihtiyacı vardır. Bu konudaAdana Büyükşehir Belediyesinin yatırımcı kurumu olan ASKİ de önemli ölçüde ödeme güçlüğü çekildiği aşikardır. Bu anlamda ASKİ ye İdari ve Teknik Başkan Danışmanı olarak atanan Abdulkadir Küreksiz in bilgi, birikim ve tecrübesine güveniyoruz. Gerek yatırımların sürmesi gerekse ödemelerin yakın zamanda çözüleceğine inancımız tamdır. Kendisine başarılar diliyoruz ve bu konudaki duyarlı atamasından dolayı Başkan Zeydan Karalar a teşekkür ediyoruz.” Dedi.

“MÜTEAHHİTLERİMİZDEN İKİ AY DAHA SABIR BEKLİYORUZ”

Adana nın en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan AKAMDER in ziyaretinden memnuniyetini ifade eden, ASKİ İdari ve Teknik Başkan Danışmanı Abdulkadir Küreksiz “ Adana olarak elbette güç bir dönem yaşıyoruz. Ancak bunlar hizmetlerin aksamasına neden olacak mazeret değildir. Göreve geldiğimizden beri önemli mesafeler aldık. Yolumuza devam ediyoruz. Hizmet noktasında aksamaları çözmeye çalışıyoruz. Bu konuda elbette çözüm noktasında önceliğimiz müteahhitlerimizin ödemelerini halletmek olacaktır. Bu konuda müteahhitlerimiz den bir iki ay daha sabırlı olmalarını bekliyoruz. Her türlü sorunu çözmeye muktedir bir güç olan ASKİ bunları da aşacak güçtedir. Çözüm ortağı noktasında bir güç olan AKAMDER ile de istişarelerimiz daha sıklıkla sürecektir. Sonuç olarak gayemiz Adana dır. Bu ziyaretten memnuniyetimi tekrar ifade ediyorum.” Dedi

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96