HABERLER

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEN ZEYDAN KARALAR'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDUK


AKAMDER ; 31 Mart Yerel seçimlerinde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Zeydan Karalar a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. 

KARALAR “DESTEKLERİNİZE ve FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR” AKAMDER den KARALAR' a TAM DESTEK.

AKAMDER (Adana Kamu müteahhitleri) 31 Mart Yerel seçimlerinde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Sayın Zeydan KARALAR' a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunarak Adana yararına olacak tüm işlerinde destek olacaklarının mesajını verdiler. 

AKAMDER Başkanı Mustafa KARSLIOĞLU ziyarette yaptığı konuşmada “Adana Kamu Müteahhitlerinin içinden geçtiğimiz süreçte yaşadıkları zorlukları dile getirdi. Bu anlamda Adana Büyükşehir Belediyesi yapım ihalelerinde de sıkıntıların ödeme noktasında çıkmaza girdiğini bu konuda gerekenin yapılması noktasında destek istedi. 

Yeni dönemde işlerin daha olumlu gitmesi yönünde ümitli olduklarını ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeydan KARALAR' a Adana yararına olacak her konuda yardımcı olacaklarını” ifade etti.

 AKAMDER in ziyaretinden memnuniyetini belirten Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeydan KARALAR “AKAMDER 'in sektördeki önemini biliyorum. Gerek Ülkemizin gerekse Adana Büyükşehir Belediyesindeki ödeme konusundaki sıkıntılar ortada. Bu yüzden bu süreci birlikte atlatacağız. Ancak AKAMDER olarak sizlerin anlayışına, desteğine ve fikirlerinize de çok ihtiyacım olacak. Bu süreçte daha sık aralıklarla istişarede bulunmamız gerekir.” Dedi.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96