HABERLER

ADASİAD' A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ADASİAD' A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
AKAMDER Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa KARSLIOĞLU, Genel Sekreterimiz Sayım AZMAZ, Başkan Yardımcımız Süleyman MİRZAOĞLU, Saymanımız Şaban BURAK, Genel Sekreter Yardımcımız Mehmet Ali İNAN Kısa adı ADASİAD olan Adana Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Ümit Özlü ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
AKAMDER başkanı Karslıoğlu konuşmasında; kentte 43 adet yeterlilik belgesi olan firma bulunduğunu ADASİAD dan öğrendiklerini ve bunların dışındaki firmalarla fiyat dahi almadan bu firmalarla yola devam edeceklerini belirtti ve Adana ekonomisine hayırlı olması dileklerinde bulundu.
ADASİAD başkanı Ümit ÖZLÜ; Adana’da 2012 yılında 16 asansör firması,sektöre katkısı olan İmalatçı ve mühendislerin bir araya gelerek oluşturduğu Adana Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği (ADASİAD) ikinci olağan kongresini yaptı. 
ADASİAD Başkanı Özlü, dernekte 43 yeterlilik belgesi olan firma bulunduğunu belirterek, Adana’da 89 korsan firma olduğunu dile getirdi. Özlü, bunlarla elbirliği içerisinde mücadele edileceklerini korsan firmalardan hizmet alan vatandaşları da bu konuda bilgilendirileceklerini ifade etti ve AKAMDER'in hassasiyetine teşekkür etti.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96