HABERLER

AKAMDER ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN SONER ÇETİN'İ ZİYARETTE BULUNDU


Çukurova Belediye Başkanı Soner ÇETİN'i ziyaret ederek; Adana Kamu Müteahhitlerinin ve Adana'nın önemli sorunları dile getirildi. Ziyarette ele alınan konuların başında İmar sorunu geldi. Kentsel Dönüşümün TOKİ haricinde Adana Müteahhitlerinin yapması gereği ve daha birçok sorun dile getirildi.
AKAMDER Başkanı Mustafa KARSLIOĞLU “Ziyaretimizin ana gayesi olarak Çukurova Belediyesinin İhalelerde şeffaflığı öne çıkmıştır. Bu konuda Başkan Soner ÇETİN'e müteşekkiriz. Ayrıca doğrudan teminlerle yapılan işlerde AKAMDER olarak Adana'mızın menfaatleri konusunda desteğimizi belirttik. Ayrıca Kentsel dönüşümde önceliğin Adana müteahhitlerinde olması gereğine dikkat çektik. Bu konuda Çukurova Belediye Başkanımızın hassasiyetini ve desteğini algıladık. Ziyaretimizin verimli olduğunu ve bu konudaki görüşmelerimizin sık aralıklarla olmasını kararlaştırdık.” Dedi.
Çukurova Belediye Başkanı Soner ÇETİN ise açıklamasında “AKAMDER in son yıllarda Adana'da STK olarak çok büyük bir ivme yakalayarak toplumsal işlevlerde var olduğunu görüyoruz. Bu anlamda AKAMDER'i kutluyorum. AKAMDER'in nazik ziyaretinde önemli karar alarak iş birliğimizin süreceğini umuyorum. Bu konuda her türlü desteğe hazırız. İmar Adana'da başlı başına bir sorun, genişlemesi lazım. Bu konuda Büyükşehir Belediyesinin önceliği var. Ayrıca Kentsel Dönüşümde Adana Müteahhitlerinin elbette önceliği olmalıdır. Belediye olarak ihalelerde şeffaf olma gayretimiz var.” Diyerek AKAMDER ziyaretinde memnuniyetini ifade etti.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96