HABERLER

ASAYİŞ İÇİN KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞART

AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri Derneği) Adana Emniyet Müdürü Zeybek'e Hayırlı Olsun Ziyareti...

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AKAMDER Adana ya yeni atanan il Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek e yaptığı hoş geldiniz ziyaretinde sıcak ve samimi bir ortam hakim oldu. Aynı zaman da Adana'lı olan Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek Adana'nın yabancısı olmadığını doğup büyüdüğü bu toprakların artık bir an önce adli vakaalarla anılmaması gerekliliğine dikkat çekti.

Ziyarette AKAMDER Başkanı Adana Emniyet müdürü Cengiz Zeybek e başarı dileklerini ilettikten sonra,"Adana'nın Asayiş konusunda hassas vilayetlerden biri olduğunu dikkat çekti.Bunun bertaraf edilmesinin kaçınılmaz olduğunu bunun içinde KENTSEL DÖNÜŞÜM ün bir fırsat bir şans olduğunun "altını çizdi. Başkan Karslıoğlu "hep birlikte bu şansızlığın artık yok  edilerek kentsel dönüşüm uygulamalarının şansa dönüştürülmesini " ifade etti.

Neşeli bir ortamda geçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek de, “Adana’nın her geçen gün daha ileriye gitmesi için, güvenli ve huzurlu bir şehir haline gelmesi için çalışacağız. Çalışırken tüm kurum ve kuruluşların uyum içinde ortak hareket etmesini temenni ediyorum.” diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96