HABERLER

AKAMDER SOSYAL SORUMLULUK GEREĞİ İSTİŞARE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Akamder sosyal sorumluluk gereği istişare ziyaretlerine devam ediyor. ASKİ ziyaretinde yeni Genel Müdür Hüseyin Oprukçu ya tebrik ve hayırlı olsun dileklerinin yanı sıra sektöre ait süre gelen sorunlarda ele alındı. Önemli adımların atıldığı toplantı oldukça verimli geçti.
PROJELERİMİZE HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ!
Adanalıların rahat etmeleri için projeler yaptıklarını ifade eden Hüseyin Oprukçu, "Başkanımız Hüseyin Sözlü ‘nün de bizlere her zaman söylediği "Benim yurdum insanı her zaman en iyisine layıktır" sözünü esas alarak Adanalılara en iyi hizmeti vermek için gece gündüz demeden çalışıp başarılı projelere imza atmak en büyük hedefimizdir" ifadelerini kullandı. Oprukçu, hem kırsalda hem de şehir merkezinde gerekli tüm çalışmaların yapılarak vatandaşların sorunlarına anında yanıt verileceğini söyledi. "ASKİ olarak nasıl ki Cumhuriyet tarihinde su gitmeyen bölgelere su götürdüysek bu suyu da kar kış demeden yağmur çamur demeden Adanalıların evlerine ulaştıracağız" dedi.
ASKİ MÜTEAHHİT ÖDEMELERİNDE HASSASİYETİNİ GÖSTERMELİDİR!
Adana Kamu Müteahhitleri Başkanı Mustafa Karslıoğlu ziyarette görüşlerini dile getirerek özellikle Müteahhit hak edişlerindeki aksaklıkların altını çizdi. “ASKİ ye hizmet veren Kamu Müteahhitlerimizin en muzdarip olduğu mesele ödeme sorunlarıdır. Umuyoruz ki sizin döneminizde bu problem çözülecektir. Buda Kamu Müteahhitleri olarak ilimizde hizmet verme yönünde bizlere de şevk ve gayret verecektir. ASKİ Genel Müdürümüz Hüseyin Oprukçu nun konunun bilincinde olduğunun memnuniyet verici olduğunu” vurgulayan Başkan Karslıoğlu “ Müşterek noktamız elbette Adana ve Adana yararına olan gelişmelerdir. Bu konuda oldukça önemli geçmiş deneyimlerine sahip olan Genel Müdürümüz Hüseyin Oprukçu nun sektör ve Adana için şans olduğunu” dile getirdi.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96