HABERLER

AKAMDER ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ


   AKAMDER Çukurova Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi ile önemli iş birliklerine adım attı. Bundan sonra proje, iş ve staj konularında Mimarlık ve Mühendislik Fakültelerinin destekçisi ve yardımcısı olacak…

Akamder önemli iş birliklerine devam ediyor. Bunlara bir yenisini daha ekleyen Adana Kamu Müteahhitleri Çukurova Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi ile çok önemli bir iş birliğine imza attı. Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mesut Başıbüyük, Akamder Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve Akamder yönetim kurulu üyeleriyle yapılan toplantıda destek anlamında önemli kararlar alındı.

Bunların başında Adana için olan sosyal etkinlik kararlılıklarını dle getiren Akamder Başkanı Mustafa Karslıoğlu” Adana için önemli bir değer taşıyan Üniversitemize katkı sunmak gayesiyle yaptığımız görüşmede şu kararları aldık. Bunların başında öğrencilerin handikabı olan Staj konusunda tam destek olacağız. Akabinde iş konusundaki tedirginliklerini yok edecek yardımlarımızı sürekli hale getireceğiz. Bu konuda iş alımı yönünde önceliğimiz Çukurova Üniversitesi öğrencileri olacaktır. Dahası Dekanımız Prof. Dr. Mesut Başıbüyük le vardığımız karar doğrultusunda öğrencilerimize destek anlamında Proje yarışmaları tertip ederek maddi anlamda da önemli yardımlarımız olacaktır.” Dedi.

Konu hakkında görüşlerini açıklayan Çukurova Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakülte Dekanı Prof. Dr. Mesut Başıbüyük ise açıklamasında “ Akamder in hassasiyetinden memnuniyetlerini dile getirerek teşvik ve destek anlamında aldıkları kararların önemine dikkat çekerek Akamder ile işbirliklerinin artarak devam edeceğini” söyledi.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96