HABERLER

ANKARA İMKON ÇALIŞTAYIMIZ HAKKINDA VALİMİZ SAYIN MAHMUT DEMİRTAŞ BEY'E BRİFİNG

ANKARA İMKON ÇALIŞTAYIMIZ HAKKINDA VALİMİZE BRİFİNG


Geçtiğimiz günlerde olağan genel kurulu toplantısıyla yeni yönetimine geçen Adana Kamu Müteahhitleri Derneği(AKAMDER) Adana Valisi Mahmut Demirtaş’a ziyarette bulundu.

“OLAYLAR BİZİ DERİNDEN YARALADI”
AKAMDER, hem yeni yönetimi tanıtmak hem de valilik önünde yapılan hain saldırı ile ilgili geçmiş olsun dileğinde bulunmak için Adana Valisi Mahmut Demirtaş’a ziyarette bulundu. AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, “Tüm ülkede olduğu gibi Adana’mızı da derinden sarsan bu terör olayları birliğimizi bozamayacaktır. Bizler AKAMDER olarak ülke adına üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Umarız ki bu tarz olaylar bir daha yaşanmasın” dedi.

“ADANAMIZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
Geçtiğimiz günlerde yaptıkları Ankara çıkartması ile ilgili de bilgi veren Karslıoğlu, “Adana’daki sosyal projeler, Adana’nın acil problemleri ve Müteahhitlerin sorunlarının çözümü için bir dizi görüşmeler yapmak üzere Ankara’daki temsilcilerimizle bir araya geldik. TBMM’de bulunarak milletvekillerimizle görüştük. Umarız ki Adanamız adına faydalı olacak bir görüşme olur” diyerek görüşlerini bildirdi. 

“ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ”
AKAMDER’i yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı kutlayan Vali Mahmut Demirtaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yeni yönetime başarı dileğinde bulundu. Adana’nın büyümeye ve gelişmeye karşı her türlü adıma hazır olduğunu belirten Demirtaş,” Derneğinizin yaptığı başarılı çalışmalar elbette ki Adana’mıza faydalı olacaktır. Yeni projelerinizde bizlerde valilik olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız” diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96