HABERLER

VALİ DEMİRTAŞ, AKAMDER KURSİYERLERİNE SERTİFİKA VERDİ


Vali Mahmut Demirtaş, AKAMDER’de ‘Kalite Yönetimi ve Strateji Planlama’ eğitimine katılan kursiyerlere sertifika verdi.
 
Adana Kamu Müteahhitleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde düzenlenen programa Vali Mahmut Demirtaş, Adana Kamu Müteahhitleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Karslıoğlu, dernek üyeleri ve kursiyerler katıldı.
 
Etkinlikte konuşan AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, sosyal sorumluluk projelerine devam ettiklerini ifade ederek, bu kapsamda Çukurova Kalkınma Ajansı’nın 2016 Teknik Destek Programı çerçevesinde ‘Kalite Yönetimi ve Strateji Planlama’ eğitim programına katılan kursiyerlere sertifika vermek için bir araya geldiklerini söyledi.
 
AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Adana Kamu Müteahhitleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak gördükleri sorunların çözümü noktasında, eğitim programlarını aksatmadan devam edeceklerini dile getirdi.
 
Vali Mahmut Demirtaş ise, yaptıkları çalışmalar ve yürüttükleri faaliyetler dolayısıyla AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu başta olmak üzere tüm dernek yöneticilerine teşekkür ederek, kursiyerlere sertifikalarını verip, başarılar diledi.
 
 
< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96