HABERLER

AKAMDER’de aşure etkinliği


Beksay şirketler grubunun tertiplediği etkinlikte Aşureler dağıtıldığı, Kuran tilavetinin okunduğu muhteşem duygu dolu anların yaşandığı gözlerden kaçmadı.


 Akamder Başkanı Mustafa Karslıoğlu açıklamasında ”Adana da STK olarak kendi bünyemizde adeta örnek bir aile birlikteliği ortaya koyduklarını, Adana ve insan odaklı her sosyal manevi değerlerimizde varız. Ve bu etkinliklerin artarak devam edeceğini” ifade etti.


 Akamder yönetiminde olan ve oldukça aktif bir çalışma gösteren Beksay şirketler grubu sahipleri Sayım Azmaz ve Bekir Hacıbekiroğlu tertip ettiği Aşure etkinliğine Akamder üyelerinin ilgisi gözlerden kaçmadı. 


Aşure günü dolayısıyla açıklamalarda bulunan Beksay şirketler grubu sahipleri Sayım Azmaz ve Bekir Hacıbekiroğlu açıklamalarında “İslam alemi olarak Muharrem ayına girdik. Allah ibadetlerimizi kabul eylesin. Muharrem ayı çok faziletli bir ay. İslami takvime göre birçok olaylar, birçok mucizeler bu ayda meydana geliyor. Maalesef üzüntü veren Kerbela olayı da bu ayda yaşandı. Rabbim bu güne kadar İslamiyet ve bu ülke için şehit olmuş insanlara rahmet eylesin. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Rabbim birbirimize karşı olan sevgimizi ve saygımızı, üzerimize vermiş olduğu bolluğu arttırsın. 


Aşure paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin, sevginin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesidir. İyiye, güzele ve paylaşmaya vesile olmasını dileriz” dedi.


Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96