HABERLER

ADANA VALİMİZ SAYIN MAHMUT DEMİRTAŞ: HAYATIMDAKİ EN ANLAMLI İFTARDI

SAYIN VALİMİZ İFTARIMIZA TEŞRİF ETTİLER

Vali Mahmut Demirtaş, iftarda buluştuğu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde koruma altında kalan çocuklara sevgi dolu ve anlamlı mesajlar verdi;

Sizleri Koruyup ve Kollayıp Geleceğe Hazırlamak, Bizlerin Asli görevidir
Vali Mahmut Demirtaş, Adana Kamu Müteahhitleri Derneği tarafından koruma altındaki çocuklara yönelik olarak organize edilen ve bu yıl 10. su düzenlenen geleneksel iftar yemeğine katıldı.

Ramazan Ayı, Tüm İslam Alemi ve İnsanlık İçin Hayırlara Vesile Olsun
Sevgi Evleri, Çocuk Yuvası ve Kız Yurdu Müdürlüğü’ndeki 7-12 yaş ve Suriyeli refakatsiz 13-18 yaşlarındaki toplam 80 çocuğa verilen iftar yemeğine Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Kadir Okatan, İl Müftüsü Arif Gökçe, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili İdris Dal, AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Gülbahar Grup yöneticileri, personel ve davetliler katıldı.
İftar yemeğinde konuşan AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, mübarek Ramazan ayında düzenledikleri iftar yemeğini gelenekselleştirmiş olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi ve manevi duyguların en üst düzeyde yaşandığı Ramazan ayının tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini temenni etti.
Vali Mahmut Demirtaş ise konuşmasında, iftar yemeğini gelenekselleştirerek devam ettiren Adana Kamu Müteahhitleri Derneği ile Gülbahar Grup yöneticilerine teşekkür etti.
Vali Mahmut Demirtaş, “Sizlerle İftarda Buluşmaktan Son Derece Mutluyum”
Sevgi Evleri, Çocuk Yuvası ve Kız Yurdu Müdürlüğü’nde barınan çocuklar ve Suriyeli refakatsizlerle birlikte aynı iftar sofrasını paylaşmaktan çok büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Mahmut Demirtaş, “Devletimizin şefkatli kollarındaki siz değerli çocuklarımızı çok seviyoruz ve daima koruyup, kollayacağız. Sizleri, geleceğe en iyi şekilde hazırlamak bizlerin en asli görevidir. Mübarek Ramazan ayında sizlerle birlikte bu anlamlı ve son derece güzel iftar yemeğinde buluşmaktan son derece mutlu olduğumu belirtirken, şimdiye kadarki en güzel iftar yemeğine katıldığımı da ifade etmek istiyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 
< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96