HABERLER

VALİMİZ SAYIN MAHMUT DEMİRTAŞ: HER TÜRLÜ SIKINTINIZDA YANINIZDAYIM.

VALİMİZ SAYIN MAHMUT DEMİRTAŞ: HER TÜRLÜ SIKINTINIZDA YANINIZDAYIM.

Yeni süreçte Adana ya atanan Vali Mahmut Demirtaş a hoş geldin ve tebrik ziyaretinde Akamder (Adana Kamu Müteahhitleri) Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu Vali Demirtaş a yeni görevinde başarılar dilediler.

Adana Valisi Mahmut Demirtaş,”Akamder Başkanı ve yönetimine teşekkür ederek bölgesel ve ülkesel kalkınmanın sağlanmasında yerelden kalkınmanın önemine değinerek, hizmet için burada olduğunu özelikle Kamu müteahhitleri ile iyi ilişkiler olması gerektiğine ”dikkat çekerek “ Akamder dolayısıyla Kamu müteahhitlerini her türlü sıkıntısında yanında olacağınıdaima diyalog ve işbirliği içinde olmaya büyük özen göstereceklerini” belirtti.
Adana Valisi Mahmut Demirtaş a hoş geldin ziyaretinde Akamder yönetimi memnun ayrıldı. Ziyarette Vali Demirtaş a Adana ile alakalı problemleri dile getiren Akamder Başkanı Mustafa Karslıoğlu” Kamu müteahhitleri olarak son zamanlarda önemli destekler aldıklarını, bunun yeni Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş la devam edeceğini, Akamder olarak gayretlerinin artarak devam edeceğini” söyledi.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96