HABERLER

AKAMDER SÖZLÜ’YÜ AĞIRLADI

Akamder in geleneksel hale getirdiği hafta sonları kahvaltılı toplantıda geçtiğimiz hafta sonu Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü yü ağırladı. Akamder yöneticileri ve üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda Adana ve Adana müteahhitlerinin sorunları ele alındı.

Başkan Sözlü” Akamder in son yıllarda STK olarak Adana ya önemli katkılar sağladığını örnek çalışmalar sergilediğini, genel olarakta Akamder in Adana Büyükşehir Belediyesi ve özellikle ASKİ olarak üyeleriyle birlikte çalıştıklarını vurgulayarak” , “Adana kamu müteahhitlerinin büyük aşama içerisinde olduklarını yakından gözlemlediklerini” dile getirdi. Temel gayelerinin Adana menfaatleri olduğunu ifade eden Sözlü” tüm iyi niyetli çalışmaların Adana ve Adana insanımız içindir. Bu amaçla Adana ya katkı sağlayan her kuruma gerekli desteği verdiklerini ve Akamder işbirliğimizin artarak devam edeceğini “ ifade etti.

Akamder Başkanı Mustafa Karslıoğlu da konuşmasında ”Adana’nın her şeyin en iyisine layık olduğunu düşündüklerini bu meanda çalışmalarını sürdürdüklerini ve AKAMDER olarak Adana’da kamu müteahhitleri olarak en iyi ve en üst düzeyde refah dolu bir yaşamın gerçekleştirilebilmesi gayreti içindeyiz” diyerek sözlerine şöyle devam etti.” Bu anlamda tüm gayretlerinin çalışmalarının sonuç alabilmesi için bu hafta sonu Şehr-ül Emin Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü yü konuk ettik. İstişaremiz gayet verimli geçti. Zaten Adana Büyükşehir Belediyesi özellikle ASKİ de çalışma olarak üyelerimiz olarak birlikte çalışıyoruz. Başkan sıkıntılarımız hakkında Akamder üyelerimize gerekli desteği vereceğini bu tür toplantıların daha sık olmasını ifade ederek memnuniyetini dile getirmiştir.” Dedi.

 

 

 
< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96