HABERLER

AKAMDER MAXİCOLL İŞ BİRLİĞİ

AKAMDER; Üyeleri arasındaki dayanışma ve işbirliğini geliştirmek amacıyla düzenlediği geleneksel kahvaltılı toplantılarda Adana bölgesi inşaat sektörünün çıtasını yükseltiyor ve üyelerini Türkiye’nin kalite markalarıyla buluşturmaya devam ediyor.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde ve Türkiye’nin önde gelen markalarından MAXICOLL’unsponsorluğunda gerçekleşen kahvaltılı toplantıya DSİ Bölge Müdürü Mevlüt Aydın ve İller Bankası Bölge Müdürü Hasan Güneş çok sayıda üye ve konuk katıldı.
Kurumlarının bu tür Sosyal etkinliklere verdiği ehemmiyeti dile getiren ve Akamder in son yıllarda gerek Adana gerekse Kamu Müteahhitleri konusunda dikkat çektiğini, ifade eden DSİ Bölge Müdürü Mevlüt Aydın ve İller Bankası Bölge Müdürü Hasan Güneş kurum olarak Akamder e desteklerinin süreceğini söylediler.
Akamder Başkanı Mustafa Karslıoğlu da konuşmasında” ”Adana’nın herşeyin en iyisine layık olduğunu düşündüklerini bu meanda çalışmalarını sürdürdüklerini ve AKAMDER olarak Adana’da kamu müteahhitleri olarak en iyi ve en üst düzeyde refah dolu bir yaşamın gerçekleştirilebilmesi gayreti içindeyiz.” Dedi.
Akamder deki toplantının sponsorluğunu üstlenen Maxıcoll firması yetkilileri İlyas Özgül, Seyfettin Değer, Levent Şenel, Ergün Arınç ve Ömer Faruk Omuzubozlu ise firmaları hakkında” Maxıcoll, 2000’li yılların başından beri yapı kimyasalları alanında farklı ürün kategorilerinde üretim yapmaktadır. Bilecik ve Kahramanmaraş’ta bulunan 2 üretim tesisi ile kendi Ar&Gedepartmanında sürekli yeniliğe açık olan MaxıcollYapı Kimyasalları sektörde başarılı ve prestijli bir marka haline geldiğini, Türkiye’de inşaat piyasasının gereksinimlerini iyi bilen Maxıcoll Yapı Kimyasalları, yatırımlarına her geçen gün hız vererek yeni ürün geliştirme uğraşlarına devam etmektedir. Bu anlamda son dönemde Su Yalıtım Ürünlerini portföyüne katarak piyasadaki gücünü ve etkisini artırmaktadır. Yeni Nesil Su Yalıtımı Ürünleri; Alışılagelmiş fonksiyonu az olan su yalıtım ürünlerinin yerini alan, yenilenen teknolojiyi kullanarak...Yüksek Performanslı Derz Dolgu Ürünleri; Gereksinim duyulan ihtiyaçları başarı ile karşılayan derz dolgu ürünleri çeşitleriyle...Yapıştırıcı Ürünlerinde Maksimum Kalite; Granitten seramiğe, Cam Tuğladan fayansa kadar yapıştırıcı ürünleriyle… hizmet verdiklerini belirttiler.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96