HABERLER

AKAMDER BAKAN SARI'YI KUTLADI

Adana Kamu Müteahhitleri) Başkan Mustafa Karslıoğlu ve üyeleriyle birlikte Başbakan Ahmet Davutoğlu Başkanlığında kurulan 64. Hükümette görev alan Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Gül Demet Sarı’yı makamında ziyaret etti.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu 64.Hükümetin kurulması ile birlikte Türkiye’de devam eden kalkınma hamlesi ile istikrara bir yenisinin eklendiğini söyledi. Karslıoğlu” Ülkemizin istikrarlı bir şekilde büyümeye devan etmesi, Ülkemizde Ekonomik istikrarın devam etmesi için Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile kabinede görev alan tüm bakanlarımızı kutluyor, Ülkemize milletimize hayırlı uğurlu hizmetlerin devam edecek olması bizleri çok mutlu ediyor “dedi. Başkan Karslıoğlu “ayrıca Müteahhitler olarak Bakanlığı ilgilendiren birim fiyat farklarındaki adaletsizliğin inde altını çizerek, birim fiyatlarının geriye çekildiğini tefe + tüfenin artmasına rağmen bu konuda mağdur olan üyelerine destek “ istedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Gül Demet Sarı “ Adana lı hemşerilerinin sıcak, kucaklayan, cana yakın ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür” etti. Bakan Sarı “Adana için hep beraber çalışılması gerektiğini, seçim sürecince ne söz verdilerse hepsini yerine getireceklerini, özellikle kentsel dönüşüm noktasında çok hassasiyet göstereceklerini” ifade ederek “şehircilik kadar Türkiye nin değil Bir Dünya sorunu olan çevre bilincine her kesimin gerekli duyarlılığı göstermesinin gerektiği nede dikkat çekerek AKAMDER ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini ve her zaman Adana için yapılacak herşeyin destekçisi olacağını“söyledi.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96