HABERLER

SAYIN BAKAN FATMA GÜLDEMET SARI AKAMDER'DE

AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) siyasetçileri ağırlayarak, Adana ve Adana üzerine yapılacakları konuşmak için siyasetçilere dilek ve temennilerini sunmak üzere yapılan toplantılarına devam ediyor. Dernek binasında gerçekleştirilen siyasi etkinlikte konuk Ak Parti Adana Milletvekili adayı F. Demet Sarı idi…AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) siyasetçileri ağırlayarak, Adana ve Adana üzerine yapılacakları konuşmak için siyasetçilere dilek ve temennilerini sunmak üzere yapılan etkinliğin konuğuAk parti Adana Milletvekili ve Milletvekili adayı Demet Sarı idi. AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu yaptığı açıklamada” Adana ve gelecek üzerine planlarını projelerini öğrenmek ve kentin sorunlarını iletmek özelliklede Müteahhitlerle alakalı konularda görüş alış verişinde bulunmak üzere ağırlıyoruz” dedi. Konuklara AKAMDER ve üyeleriyle alakalı bilgiler veren Karslıoğlu “ yeni dönemde tüm gayretlerinin daha iyi bir Adana için” olduğunu vurguladı.
Ak parti Adana Milletvekili ve Milletvekili adayı Demet Sarı ise konuşmasında “1 Kasım seçimlerinin Ülkemiz için bir dönüm noktası olduğunun altını çizerek Ak Partinin Adana ve Ülkemizde çözüm odaklı tercih olarak iktidara geleceklerini “ vurguladı. “AKAMDER i son yıllarda başarısıyla yakından takip ettiğini STK olarak önemli bir misyon eksikliğini giderdiğini aynı zamanda meslektaş olarakta yakından takip ettiğini” ifade etti. “Terör belasıyla siyasi rant sağlamaya çalışanları boşa zaman harcadıklarını ifade eden Sarı, "Asırlardır bu topraklarda beraber yaşayan kız alıp verdiğimiz, hısım, akraba ve kardeş olduğumuz Kürt kardeşlerimizle terörü bahane edip huzursuzluk yaratmak isteyenler şunu bilmelidir ki; bu coğrafyada yaşayan Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi, Arabı birbirine düşman edemeyecekler. Biz AK Parti olarak, yeni ve güçlü Türkiye'yi hedefliyoruz. Tarımdan, hizmet sektörüne, imalattan yüksek teknolojiye kadar her alanda reformlar yaptık ve bundan sonra da büyük Türkiye için bu reformları gerçekleştirmek istiyoruz. AK Parti başarılı olursa Türkiye başarılı olur, ülkemiz kazanır. İnanıyorum ki milletimiz istikrarın teminatının AK Parti olduğunu 1 Kasım seçimlerinde gösterecek" diye konuştu.
AKAMDER toplantısına katılan üyelerin soru cevap ve temennileriyle karşılıklı sohbet eden F. Demet Sarı memnuniyetini dile getirerek başarı dilekleriyle toplantı son buldu.
< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96