HABERLER

ELİF DOĞAN TÜRKMEN AKAMDER'DE

AKAMDER in binasındaki toplantıya CHP il başkanı Burhanettin Bulut, Milletvekili adayları Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, Rukiye Çinkılıç, CHP Kadın kolları başkanı ve il yöneticileri katıldılar.

AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) siyasetçileri ağırlayarak, Adana ve Adana üzerine yapılacakları konuşmak için siyasetçilere dilek ve temennilerini sunmak üzere yapılan toplantılarına devam ediyor. Dernek binasında gerçekleştirilen üçüncü ve son siyasi etkinlikte konuklar CHP Adana Milletvekili adaylarıydı. AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu yaptığı açıklamada”  Elif Hanıma yapılan menfur saldırıyı kınadıklarını, Adana ve gelecek üzerine planlarını projelerini öğrenmek ve kentin sorunlarını iletmek özelliklede Müteahhitlerle alakalı konularda görüş alış verişinde bulunmak üzere CHP adaylarıyla Adana nın geleceği ve Kamu müteahhitlerinin sorunlarını görüştük” dedi. Konuklara AKAMDER ve üyeleriyle alakalı bilgiler veren Karslıoğlu “ yeni dönemde tüm gayretlerinin daha iyi daha gelişmiş çok daha modern bir Adana için”  olduğunu vurguladı.

CHP İl Başkanı Burhanettin Bulut konuşmasında,” Türkiye’nin uzun zamandır ekonomik ve siyasi açıdan sıkıntı içinde olduğunu söyledi. Devletin tüm kurumlarına müdahale edildiğini, gelir dağılımındaki adaletsizliğin katlanarak arttığını vurgulayan Bulut, CHP’nin tüm bu olumsuz tabloyu tersine çevirmeye talip olduğunu söyledi. Uzun bir çalışmanın ardından hazırlanan ve toplumun tüm kesimlerine hitap eden seçim bildirgesinin CHP’ye iktidarın kapısını sonuna kadar açtığını”  ifade eden Bulut, "Türkiye’de yaşayan herkesin partisi olan CHP halkın umududur. Bu kötü gidişi durduracak tek parti CHP’dir ve bu halkın parasını hortumlayanlar dışında herkesin oyuna talibiz. Her kesimin sorunlarını biliyoruz ve bu sorunlara derman olmak istiyoruz." dedi.

CHP Milletvekili adayı Elif Doğan Türkmen konuşmasında” , Türkiye ekonomisine bir vizyon koydu. CHP’nin Merkez Türkiye Projesi ile ülkemiz Doğu Akdeniz ve Ortadoğu’da ekonomik ve stratejik olarak öncü bir ülke konumuna gelecek. Merkez Türkiye Projesi, Türkiye’nin dünya genelinde ilk 10 büyük ekonomik büyüklüğe ulaşmasının yolunu açacaktır. Karnı doyan, işsizliği biten, yolsuzluğu sona ermiş bir Türkiye’de herkes huzurlu olacaktır. Hukuksuzluğu gidermek, yeniden mutlu insanların olduğu, gençlerin, yaşlıların, çocukların, emeklilerin ve iş insanlarının ‘Yaşanabilecek bir Türkiye’de yaşayabilmesi için elimizi taşın altına koyuyoruz. Yoklukların, yoksullukların ve sahipsizliğin olduğu bir bölgede yaşıyoruz. Bu sahipsizliğe son vermek için CHP çatısı altında hep birlikte sorunlara çözüm üreteceğiz. Bölge milletvekilleri arasında birlikte hareket etme kültürünü de geliştireceğiz.”

CHP Milletvekili adayı Zülfikar İnönü Tümer ise konuşmasında” Ziyaretleri siyasal amaç gözetmeksizin gerçekleştirdiğini anlatan, sorunları dinlemek ve bu sorunlara birlikte çözüm üretebilmek adına sivil toplum örgütleriyle bir araya geldiğini söyledi.  “İşinin ehli sivil toplum örgütleriyle el ele vererek, onların çözüm önerilerini ilgili platformlara taşımak ve mecliste gündeme getirmek öncelikli görevimiz olacak. Ayın zamanda bende üyesi olmaktan gurur duyduğum AKAMDER çok kısa zamanda Adana için çok önemli işlere imza atmıştır. Müteahhitlerin zorlukları anlatılamayacak kadar fazladır, Kısmet olursa Mecliste bu sorunları asgariye ye indirip kamu müteahhitler ininde sesi olacağım “ dedi.

 


Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96