HABERLER

PROF.DR.MEVLÜT KARAKAYA AKAMDER'DE

AKAMDER (Adana Kamu Müteahhitleri) siyasetçileri ağırlayarak, Adana ve Adana üzerine yapılacakları konuşmak için siyasetçilere dilek ve temennilerini sunmak üzere yapılan toplantılarına devam ediyor. Dernek binasında gerçekleştirilen ikinci siyasi etkinlikte konuklar MHP Adana Milletvekili adaylarıydı. AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu yaptığı açıklamada” Adana ve gelecek üzerine planlarını projelerini öğrenmek ve kentin sorunlarını iletmek özelliklede Müteahhitlerle alakalı konularda görüş alış verişinde bulunmak üzere MHP adaylarıyla Adana nın geleceği ve Kamu müteahhitlerinin sorunlarını görüştük” dedi. Konuklara AKAMDER ve üyeleriyle alakalı bilgiler veren Karslıoğlu “ yeni dönemde tüm gayretlerinin daha iyi daha gelişmiş çok daha modern bir Adana için”  olduğunu vurguladı.

MHP Adana il başkanı Yusuf Baş “Adana ilk kez büyükşehir yasasına göre yönetiliyor. Merkezdeki 4 ilçenin yanında 11 ilçe daha Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanına girdi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü Bey başta olmak üzere bütün belediyelerimiz halkımıza en iyi hizmeti sunmanın çabasını veriyorlar.dedi.
 MHP Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, “Anadolu, Abbas’ı yolcu ederken devletin başına ise Devlet geliyor. Hayatında tek bir kırık çizgisi olmayan, hiç kimsenin hakkında zerre kadar olumsuz bir cümle kuramadığı gerçek devlet adamı inşallah yönetimi devralacak. Adana, Türkiye MHP’nin kuracağı milli iktidarı hak ediyor. ‘Toplumsal Onarım ve Huzurlu Gelecek’ adını verdiğimiz seçim beyannamesinde ne demişsek, Devlet sözüdür.dedi.

MHP Adayı Ali Aydın “Bizim Anadolu'da bir söz vardır; "Aslını saklayana haramzade" denir. Benim adım Ali Aydın. Birçok kişi beni "Yörük Ali" olarak tanıyor. Silahlı kuvvetlerde de paşayız. Yani "Yörük Ali Paşa" olarak tanıyorlar. Biz de aslımıza döndük. "Yörük Ali'ye yakışan da Yörük çadırıdır. Kısa sürede 2 bin ziyaretçimiz oldu.dedi.

MHP Milletvekili adayı Seyfettin Yılmaz konuşmasında” AK Parti ve HDP’nin amacının ortak olduğunu, yıllardır birlikte yürüdüklerini kaydeden Yılmaz, şunları söyledi: " Çözüm süreci diye, Kürt sorunu diye başladılar, Habur’dan PKK’lı teröristler girdi, ayaklarına mahkemeler götürüldü. Orada sözde yargılama yapıldı. Şuanda da ülkenin belli bir bölümü PKK terör örgütüne teslim edilmiş durumdadır.dedi.

MHP A dana Milletvekili adayları Mevlüt Karakaya, Seyfettin Yılmaz, Ali Aydın ve MHP Adana il başkanı Yusuf Baş ın konuk olduğu AKAMDER toplantısında adaylar tanıtım ve Adana gerçekleri üzerine önemli konularda sohbette bulundular.

AKAMDER toplantısına katılan üyelerin soru cevap ve temennileriyle karşılıklı sohbet eden MHP adayları memnuniyetlerini dile getirerek başarı dilekleriyle toplantı son buldu.

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96