HABERLER

AKAMDER HUZUREVİNİ UNUTMADI

AKAMDER HUZUREVİNİ UNUTMADI…

ADANA’LI MÜTEAHHİTLER YAŞLILARI UNUTMADI…

AKAMDER 2015 yılı yaşlılar haftası için Adana Huzurevi Sakinlerini yine unutmadı. Adana Öğretmenevinde yemek eşliğinde, yapay ateşten atlayıp hem nevruz hem de yaşlılar haftası kutlandı. Törene; Adana Huzurevi Müdürü Nurdan Avcı, Akamder Başkanı Mustafa Karslıoğlu, Başkan yardımcıları Alper Taştimur, Ali Tatlıdil, Süleyman Mirzaoğlu ve çok sayıda yaşlılarımızın yanı sıra TRT haber de  katıldı. TRT’nin röportajları hem keyifli hem de duygusal ortamlara neden oldu.

Törende Akamder başkanı Mustafa Karslıoğlu; hayatımız boyu deneyimlerinden yararlandığımız ve ülke nüfusumuzun yüzde onuna tekabül eden, onlara  saygı ve sevgiyi dile getirmek için 1982 yılında WHO (dünya sağlık örgütü) tarafından mart 18-24 tarihlerini “yaşlılar haftası” olarak ilan edilmiş ise de, bizler Huzurevi sakinleri ve müdire hanımın da  bildiği gibi, tarih gözetmeksizin Akamder olarak hep Adana Huzurevindeyiz. Onların bir güler yüzü için yapamayacağımız hiçbir şey yoktur, dedi. Akamder başkanı Mustafa Karslıoğlu; ayrıca nevruz da birleşince yapay ateşten atlamak farz oldu bize. Çünkü; sen sahip çıkmazsan değerlerine, sahip çıkan çıkar değerlerine, dedi. 

Adana Huzurevi Müdürü Nurdan Avcı;  Toplumsal yaşamın temel kuralı karşılıklı sevgi ve saygıdır. Yaşlılara bugün gösterilecek sevgi ve saygı, gelecek kaygılarımızı azaltacaktır. Unutmayalım hepimiz yarının yaşlılarıyız. Akamder her zaman yanımızda olduğu için teşekkür ederiz, dedi.

 

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96