HABERLER

AKAMDER YOLA DEVAM DEDİ.

Akamder 2014 yılının son değerlendirme toplantısını Adana'nın güzide kuruluşlarında olan Coffeemania da gerçekleştirdi. İşletme Sahipliğini Didem Polat'ın yaptığı Coffeemania Kenan Evren şubesi Akamder üyelerini nefis kahvaltı lezzetleriyle buluşturdu.

Akamder Başkanı Mustafa Karslıoğlu'nun 2014 yılını değerlendirdiği toplantıya bürokrasinin üst düzey yöneticileri  ve üniversite üyeleri de  eşlik etti. Akamder üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği Coffeemania  daki kahvaltılı toplantıda Başkan Karslıoğlu ” AKAMDER, 2007 yılında (KAMU) müteahhitlerinin bir araya gelerek, bu sektörün sorunlarını daha yakından takip etmek, ilgili mercilere duyurmak amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana birçok yaraya parmak basan, sorunlara çözüm getiren çalışmalarıyla AKAMDER, sektörünün problemlerini çözmek yükümlülüğünü taşıyan devlet kuruluşlarının ilgi odağı olmuştur. Vizyonlarının: Demokrasinin geliştirilmesi, İnanç özgürlüğünün temel hak olarak benimsenmesi, Yaşam kalitesinin artırılması ve de Mesleki eğitime çok önem verilmesi hususlarında destekçi ve katılımcı olmaktır.”  dedi. Başkan Mustafa Karslıoğlu, şöyle devam etti:  ”Misyonlarının: Mesleki kanun, yönetmelik, teknik şartların uygulanmasını etkin ve sürekli takipçisi olmaktır. Mefkûre birliği olan STK'lar ile ve diğer muhataplarımızla kaliteli ve adaletli hizmetler için iş birliği yapacağız. Değişen ve gelişen dünya şartlarına paralel sürekli öğrenen ve paylaşan bir kuruluş olarak varlığımız devam ettirmek hedefimizdir. Güçlü bir sivil toplum kuruluşu olmalıyız. Büyümeye, üye sayımızı artırmaya, inşaat sektörünün saygınlığını korumaya tüzüğümüzün el verdiği çerçevede mesleki faaliyetlerde bulunmaya özen göstereceğiz. Ülkemizde eskiye oranla yitirilen güven geri getirilmelidir.  Dernek olarak güvenin doğruluğun takipçisi ve referansı olacağız.Temel Değerlerimiz: Adaletli olmak, paylaşımcı olmak, yenilikçi olmak ve şeffaf olmaktır.” Şeklinde sözlerini “2015 yılında Kentsel Dönüşüm Yetki Belgesi sahibi olarak Adana ya katkı sağlamak öncelikli hedeflerimizden olacaktır. Derneğimiz çok yakın zamanda kendi binasına taşınması da çalışmalarımıza temel teşkil etmekte olup Derneğimiz ve Kamu alanında özellikle Kentsel Dönüşüm konusunda halkımızı aydınlatacak aylık bir yayın organını da hizmete sunacaklarını” .

Coffeemania gibi önemli bir markanın işletme sahibi Didem Bolat'ın alışılagelmişin dışında eşsiz bir lezzet ve süper hijyenik ortamda huzur dolu mekânda Akamder i ağırlayarak büyük bir beğeni topladı. Coffeemania  Kenan Evren Şubesinin işletme sahibi Didem Bolat açıklamasında “Elbette menümüzde kahvenin yanında güzel yemekler, enfes tatlılar, soğuk ve sıcak içecekler de yer alıyor. Üstelik tüm bunları yedisinden yetmişine herkesin kendilerini evlerindeki kadar rahat, mutlu ve huzurlu hissedecekleri samimi bir ortamda, daima güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile sunuyoruz. “ dedi.

 

Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96