HABERLER

AKAMDER YILIN SİVİL TOPLUM KURULUŞU SEÇİLDİ.

Gazette’nin Zirvedeki Top 10'u

Gazette Gazetesi 1. Kuruluşu Yıldönümünde çalışmalarıyla ve başarılarıyla gündeme damga vuran zirvedeki isimleri plaketle onurlandırdı.  

Yılın Bakanı: Ömer Çelik: Gazette'nin Yılın Bakanı ödülüne Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik layık görüldü. Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’in ödülünü AK Parti Adana İl Tanıtım ve Medya Başkanı Zülküf Şengül aldı. Şengül’e ödülünü Gazette İmtiyaz Sahibi İnci Gül verdi.

Yılın Siyasetçisi: Hüseyin Sözlü: Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yılın Siyasetçisi ödülünü aldı. Gece esnasında Ankara'da temaslarda bulunan Hüseyin Sözlü’nün ödülünü  Başkanvekili Ali Şimşek aldı. Şimşek’e ödülünü Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar verdi. Şimşek, Sözlü adına aldığı ödülün ardından teşekkür konuşması yaptı. 

Yılın Sivil Toplum Kuruluşu: AKAMDER:  AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu’na ödülünü Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı verdi. Mustafa Karslıoğlu, konuşmasında, "Biz kamu müteahhitleri olarak Vergi Dairesi Başkanı’ndan ilk defa bir ödül aldık. Çok vergi verdik ama ilk defa bir ödül aldık. Bu bizim için bir onurdur, kıvançtır" dedi.

Yılın İşkadını: Filiz Yaldız: Uğur Yaldız Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Filiz Yaldız Yılın İykadını ödülünü aldı. Yaldız'’a ödülünü Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir verdi. Ödülü aldıktan sonra konuşan Filiz Yaldız, kendisini böyle bir ödüle layık gördüğü için Gazette ailesine teyekkür ederken,  "Ödül almanın en güzel yanı harcanan emeklerin fark edilmiş olması. Bu konuda tek değilim. Kocaman bir ailem, beni düşünen dostlarım ve çalışanlarım var. Başarılı bir iş kadını olmamda hayatı paylaştığım arkadaşım, öğretmenim, sevgilim, eşim Uğur Yaldız ile bugün evliliğimizin 36’ıncı yılını da kutluyoruz. Aynı zamanda sahadaki işimizin de 40’ıncı yılını kutluyoruz. Bugün 3 ayrı kutlamayla son derece inanılmaz bir tesadüfle sayın İnci Gül hanımefendiye de teşekkür ediyorum. Dün gibi 36 yıl sevgiyle çoğalarak eriştik yolculuğumuz devam ediyor. Tüm sevenlerime, aileme, Adana halkına çok teşekkür ediyorum. Kentimi seviyorum. Halen birçok projelerin başındayız, bir kısmının ortasındayız. Heyecanımız devam ediyor" diye konuştu.Gazette Gazetesi’nin 1’inci yıldönümünü kutluyor. İnci Gül hanımefendiye ve arkadaşlarına böylesine Çukurova Gazeteciler cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ise, konuşmasında, "Güzel bir gazeteden dolayı tebrik ediyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde gazetesini yayın hayatına başlatan İnci Gül’ü hem tekrar kutlarken, hem de arkadaşlarımızın Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum" dedi. .

Yılın Girişimci İşkadını Ödülü: Ayça Katlav: Yılın Girişimci İşkadını Ödülünü Ayça Katlav'a, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay takdim etti. BPW Kulübü Başkanı Ayça Katlav’a ödülünü Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay verdi.

Yılın Başhekimi Ödülü: Yeşim Taşova: ÇÜ Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova’ya ödülünü AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi Ziyaeddin Yağcı verdi.Yeşim Taşova gecede yaptığı konuşmada duygularını şu şekilde dile getirdi: "Ben özellikle bu ödülü alırken Adana’nın tüm başhekimleri adına almak istiyorum. Çünkü hepimiz gerçekten çok önemli zorluklardan geçerek ekip çalışmasıyla bu işi yapıyoruz. Hem başhekim, hem de ekipler adına yapıyoruz. İnci Hanımı bu vesileyle tanıdım. Umarım çok çok uzun olur. Elimizden ne gelirse yapmaya hazırız.  

Yılın Gazetecisi Ödülü: Yavuz Donat: Sabah Gazetesi Köşe Yazarı seçilen Yavuz Donat adına gazeteci Cengiz Uysal’a ödülünü SGK Adana İl Müdürü Kaşif Kılıç verdi.

Yılın Spor Kulübü Ödülü: ASKİSPOR: ASKİSPOR Kulubü Başkanı Rahmi Pekar adına As Başkanı Sedat Sözlü’ye ödülünü Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin verdi.

Yılın Sanatçısı Ödülü: Tan Taşçı:Tan Taşçı’nın yerine ödülünü ünlü moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu’na işadamı Tamer Gülcan verdi.


Haberin Fotoğrafları :< Haber Listesine Dön
© 2014 Akamder All Rights Reserved
Reşatbey Mah. Adalet cad. Kadir cennet apt. No:23/1 zemin kat
PK: 01120
Seyhan / Adana
(322) 402 06 06
(533) 582 32 96